Masz pytania?

Doradztwo: 787 098 654 | Bieżąca obsługa: 728 939 388 | Pon-Pt 8:00-16:00

Słowo wstępu 0
Słowo wstępu

   Witamy Państwa serdecznie na naszym blogu, poświęconym jakości najczęściej przez nas spożywanego produktu jakim jest – oczywiście – woda. Choć nasze diety potrafią się mocno różnić – są przecież wśród nas mięsożercy, weganie, bezglutenowcy, miłośnicy diety Kwaśniewskiego (pamięta ktoś jeszcze tę dietę?), Lewandowskiej i wielu, wielu innych, jedynie słusznych sposobów odżywiania – to nie ma wątpliwości, że wspólnym elementem każdej z nich, jest woda. Nie będziemy tu powtarzać oczywistości o tym, że każdy powinien wypijać 2-3 litry wody dziennie  i że bez niej, nie przeżyjemy dłużej niż kilka dni. Chcielibyśmy, by to miejsce było przestrzenią, w której pojawiać się będą informacje poświęcone zagadnieniom związanym z jakością wody, sposobami jej uzdatniania i dbania o jej przydatność do celów w jakich ją wykorzystujemy. Liczymy na to, że uda nam się zachęcić Państwa do zainteresowania się tą fantastyczną substancją, którą w ilości prawie 3 litrów każdy z nas, codziennie w siebie wlewa. Być może uda się nawet nam skłonić Was do wybrania któregoś z naszych produktów – gotowych zestawów badań, które pomogą uzyskać informację o tym, że woda której na co dzień używacie jest bezpieczna.

   Chcielibyśmy jednocześnie zapewnić, że nie zamierzamy straszyć jakością wody,  że nasze wpisy będziemy opierali na ogólnie przyjętych i uznawanych źródłach i potwierdzali je faktami. Jeśli zaś chodzi o mity, to będziemy je rozwiewali. A przynajmniej będziemy się starać…

   Kim jesteśmy? Zespołem fachowców, którzy wodą zawodowo zajmują się od wielu, wielu lat. Dotychczas nasza uwaga skupiała się na obsłudze dużych producentów wody i to dla nich wykonywaliśmy badania i ekspertyzy, służyliśmy doradztwem w zakresie radzenia sobie z problemami, do jakich niewłaściwa jakość wody może prowadzić. Zebrane doświadczenia, ale także liczne kontakty z końcowymi użytkownikami wody (wierzymy, że także z Wami) i ich problemami zachęciły nas do stworzenia przestrzeni, w której potrzeby dotyczące obsługi laboratoryjnej będą mogły zostać zaspokojone.

Zapraszamy zatem do współpracy,

załoga Aqlab.pl.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl