Masz pytania?

Zadzwoń 787 098 654 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kategoria produktów BADANIA MIKROBIOLOGICZNE obejmuje zestawy badań przygotowane dla osób, które są zobowiązane przez inspektorów Inspekcji Sanitarnej (Sanepidu) do przedstawienia wyników badań mikrobiologicznych wody. Aby wyniki badań spełniały wymagania właściwych przepisów i mogły być przedstawiane organom Inspekcji Sanitarnej, zapewniamy pobór próbek przez naszego certyfikowanego próbkobiorcę. 

Oferujemy możliwość wykonania badań wody przeznaczonej do spożycia, niezbędnych przy składaniu wniosków o odbiór sanitarny w Powiatowych Stacjach Sanitarno-Epidemiologicznej dotyczących:

–  wydania opinii o spełnieniu wymagań sanitarnych przez obiekty świadczące usługi hotelarskie, tj. badań wody w kierunku obecności bakterii Legionella sp. (dotyczy opinii dla hotelu, motelu, pensjonatu, domu wycieczkowego, schroniska młodzieżowego, schroniska, innego obiektu świadczącego usługi hotelarskie) oraz badań wody przeznaczonej do spożycia (dotyczy kempingu i pola namiotowego)

– dokonania oględzin pomieszczeń/obiektu zrealizowanych zgodnie z ustawą z 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, tj. wyników badania mikrobiologicznego wody (dotyczy przypadku oględzin placówek gastronomicznych i spożywczych).

Uwaga - zgodnie z wymaganiami aktualnego Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia (Dz.U. 2017, poz. 2294), pobieranie próbek może być realizowane wyłącznie przez osoby przeszkolone do pobierania próbek wody i posiadające aktualny certyfikat a same badania, przez laboratorium posiadające zatwierdzenie właściwego Inspektora Sanitarnego. Zamawiając którykolwiek z pakietów BADANIA MIKROBIOLOGICZNE, kupujecie Państwo usługę pobrania próbek przez certyfikowanego próbkobiorcę, wykonania badań w zatwierdzonym laboratorium i przesłania wyników w postaci elektronicznej.

 

 

Badania mikrobiologiczne - standard

Badania mikrobiologiczne - standard
Badania mikrobiologiczne - standard

Pakiet BADANIA MIKROBIOLOGICZNE - STANDARD obejmuje zestaw analiz mikrobiologicznych najczęściej wymaganych przez Inspekcję Sanitarną przy odbiorze placówek i punktów gastronomicznych i spożywczych. Zestaw badań zawiera parametr ogólna liczba mikroorganizmów w 22oC.

Gwarantujemy pobranie próbki w ustalonym terminie przez certyfikowanego próbkobiorcę i wykonanie badań w akredytowanym, zatwierdzonym przez PPIS laboratorium.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 10 dni

Cena: 289,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl