Masz pytania?

Doradztwo: 787 098 654 | Bieżąca obsługa: 728 939 388 | Pon-Pt 8:00-16:00

Kategoria produktów BADANIA MIKROBIOLOGICZNE obejmuje zestawy badań przygotowane dla osób, które są zobowiązane przez inspektorów Inspekcji Sanitarnej (Sanepidu) do przedstawienia wyników badań mikrobiologicznych wody. Aby wyniki badań spełniały wymagania właściwych przepisów i mogły być przedstawiane organom Inspekcji Sanitarnej, zapewniamy pobór próbek przez naszego certyfikowanego próbkobiorcę. 

Oferujemy możliwość wykonania badań wody przeznaczonej do spożycia, niezbędnych przy składaniu wniosków o odbiór sanitarny w Powiatowych Stacjach Sanitarno-Epidemiologicznej dotyczących:

–  wydania opinii o spełnieniu wymagań sanitarnych przez obiekty świadczące usługi hotelarskie, tj. badań wody w kierunku obecności bakterii Legionella sp. (dotyczy opinii dla hotelu, motelu, pensjonatu, domu wycieczkowego, schroniska młodzieżowego, schroniska, innego obiektu świadczącego usługi hotelarskie) oraz badań wody przeznaczonej do spożycia (dotyczy kempingu i pola namiotowego)

– dokonania oględzin pomieszczeń/obiektu zrealizowanych zgodnie z ustawą z 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, tj. wyników badania mikrobiologicznego wody (dotyczy przypadku oględzin placówek gastronomicznych i spożywczych).

Uwaga - zgodnie z wymaganiami aktualnego Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia (Dz.U. 2017, poz. 2294), pobieranie próbek może być realizowane wyłącznie przez osoby przeszkolone do pobierania próbek wody i posiadające aktualny certyfikat a same badania, przez laboratorium posiadające zatwierdzenie właściwego Inspektora Sanitarnego. Zamawiając którykolwiek z pakietów BADANIA MIKROBIOLOGICZNE, kupujecie Państwo usługę pobrania próbek przez certyfikowanego próbkobiorcę, wykonania badań w zatwierdzonym laboratorium i przesłania wyników w postaci elektronicznej.

 

 

Badania mikrobiologiczne

3x Legionella - Hotele/Szpitale

3x Legionella - Hotele/Szpitale
3x Legionella - Hotele/Szpitale

Pakiet WODA CIEPŁA – 3x LEGIONELLA Hotele/Szpitale obejmuje analizę bakterii z rodzaju Legionella, które stanowią powszechne, wtórne zanieczyszczenie układów ciepłej wody użytkowej. Bakterie te zasiedlają instalacje wodne i w odróżnieniu od wielu innych zanieczyszczeń obecnych w wodzie, zakażenie odbywa się drogą oddechową, podczas wdychania aerozolu wodnego, np. podczas kąpieli. Poprzez inhalacyjny charakter zakażeń, bakterie te stwarzają zagrożenie dla zdrowia ludzi.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 531,00 zł

4x Legionella - Hotele/Szpitale

4x Legionella - Hotele/Szpitale
4x Legionella - Hotele/Szpitale

Pakiet WODA CIEPŁA – 4x LEGIONELLA Hotele/Szpitale obejmuje analizę bakterii z rodzaju Legionella, które stanowią powszechne, wtórne zanieczyszczenie układów ciepłej wody użytkowej. Bakterie te zasiedlają instalacje wodne i w odróżnieniu od wielu innych zanieczyszczeń obecnych w wodzie, zakażenie odbywa się drogą oddechową, podczas wdychania aerozolu wodnego, np. podczas kąpieli. Poprzez inhalacyjny charakter zakażeń, bakterie te stwarzają zagrożenie dla zdrowia ludzi.

 

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 708,00 zł

Badania dla Sanepidu - mikrobiologia

Badania dla Sanepidu - mikrobiologia
Badania dla Sanepidu - mikrobiologia

Pakiet BADANIA WODY DLA SANEPIDU obejmuje zestaw analiz mikrobiologicznych najczęściej wymaganych przez Inspekcję Sanitarną przy odbiorze placówek i punktów gastronomicznych i spożywczych. Zestaw badań zawiera m. in. parametr ogólna liczba mikroorganizmów w 22oC.

Gwarantujemy pobranie próbki w ustalonym terminie przez certyfikowanego próbkobiorcę i wykonanie badań w akredytowanym, zatwierdzonym przez PPIS laboratorium.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 349,00 zł 399,00 zł
  • promocja

Badania dla Sanepidu - powtórka

Badania dla Sanepidu - powtórka
Badania dla Sanepidu - powtórka

Pakiet BADANIA WODY DLA SANEPIDU - POWTÓRKA obejmuje zestaw 1 analizy mikrobiologicznej której wynik w poprzednim badaniu był negatywny. Najczęściej jest to parametr ogólna liczba mikroorganizmów w 22oC.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł

Legionella

Legionella
Legionella

Pakiet WODA CIEPŁA – LEGIONELLA obejmuje analizę bakterii z rodzaju Legionella, które stanowią powszechne, wtórne zanieczyszczenie układów ciepłej wody użytkowej. Bakterie te zasiedlają instalacje wodne i w odróżnieniu od wielu innych zanieczyszczeń obecnych w wodzie, zakażenie odbywa się drogą oddechową, podczas wdychania aerozolu wodnego, np. podczas kąpieli. Poprzez inhalacyjny charakter zakażeń, bakterie te stwarzają zagrożenie dla zdrowia ludzi.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 177,00 zł

Wiem co piję

Wiem co piję
Wiem co piję

Ze względu na zwiększającą się popularność picia wody prosto z kranu, związaną ze zwiększającą się świadomością środowiskową, ograniczaniem zużycia opakowań plastikowych a także szeregiem kampanii społecznych prowadzonych przez przedsiębiorstwa wodociągowe, przygotowaliśmy dla Państwa specjalny zestaw badań, który pozwoli na ocenę jakości wody dostarczanej za pośrednictwem ujęć komunalnych. Zestaw badań WIEM CO PIJĘ przeznaczony jest dla wszystkich z Was, którzy zastanawiają się nad zmianą swoich zwyczajów i ograniczeniem ilości kupowanej wody butelkowanej w domach oraz firmach czy restauracjach.  

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 299,00 zł 399,00 zł
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl