Masz pytania?

Doradztwo: 787 098 654 | Bieżąca obsługa: 728 939 388 | Pon-Pt 8:00-16:00

Kategoria produktów UJĘCIA KOMUNALNE zawiera zestawy badań przygotowane dla użytkowników wody dostarczanej z miejskiej sieci wodociągowej. Co ważne, próbka zostanie pobrana przez certyfikowanego próbkobiorcę oraz będzie bezpiecznie transportowana do laboratorium. Masz pewność rzetelności wykonywanych badań.

Woda z ujęć komunalnych podlega nadzorowi właściwych instytucji oceniających jej jakość, niemniej nierzadkie są sytuacje, w których stan sieci przesyłowej, a także sposób wykonania i materiały wykorzystane w instalacji wodnej samego budynku, wpływają negatywnie na jakość wody, z której korzystamy na co dzień. Przygotowaliśmy produkty, które pozwalają Ci na sprawdzenie pojedynczych wskaźników takich jak fluorki czy metale ciężkie, ale w przypadku występowania wyraźnych zmian w jakości użytkowanej wody (przebarwienia, obcy zapach, skłonność do pojawiania się osadów) możesz zdecydować się na bardziej rozbudowane zestawy, które pozwolą dać pełen obraz użytkowanej wody. 

W kategorii UJĘCIA KOMUNALNE polecamy Państwa uwadze zwłaszcza zestaw METALE CIĘŻKIE W INSTALACJI WEWNĘTRZNEJ, który pozwoli na oceną zanieczyszczenia wody metalami ciężkimi, które zwłaszcza w instalacjach wodnych wykonanych z rur miedzianych stanowią częstą przyczynę zmian w jakości wody. 

Ujęcia komunalne

Wiem co piję Wiem co piję
Cena: 299,00 zł 399,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl