Masz pytania?

Doradztwo: 787 098 654 | Bieżąca obsługa: 728 939 388 | Pon-Pt 8:00-16:00

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

W zależności od wybranej opcji pobierania i transportu:

  • Skontaktuje się z Tobą certyfikowany próbkobiorca i w ciągu 3 dni roboczych pobierze próbkę i przetransportuje ją do laboratorium (powiat poznański i Warszawa),
  • Skontaktuje się z Tobą certyfikowany próbkobiorca i w ciągu 10 dni roboczych pobierze próbkę i przetransportuje ją do laboratorium (reszta kraju)
  • Po około 48h dostaniesz przesyłkę od kuriera/do paczkomatu z przygotowanymi pojemnikami i dokumentami do wypełnienia wraz z instrukcjami. Zapoznaj się z nimi dokładnie. 

W zależności od wybranej opcji, próbka zostanie pobrana przez pracownika laboratorium lub przez Ciebie i w odpowiedni sposób przetransportowana do laboratorium (więcej informacji tutaj). Po dostarczeniu próbki do naszej siedziby należy odczekać czas, który określony jest dla każdego pakietu badawczego w jego opisie. Po wykonaniu przez nas badań laboratoryjnych, pozostało już tylko odczytać maila ze sprawozdaniem z Twoich badań.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy!

Aqlab.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl