Masz pytania?

Doradztwo: 787 098 654 | Bieżąca obsługa: 728 939 388 | Pon-Pt 8:00-16:00

O nas

 

 

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

  Aquanet Laboratorium Sp. z o.o. jest niezależnym i akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji laboratorium wykonującym rocznie badania ponad 15 tys. próbek wody. Wykonujemy je dla dużych klientów, którzy zaopatrują w wodę całe miasta w Polsce, ale wykonujemy je także dla osób, które w trosce o zdrowie swoje i najbliższych chcą dowiedzieć się czegoś więcej o wodzie, którą dysponują w swoim domu lub firmie.

   Czy coś nas spośród innych laboratoriów wyróżnia? Wierzymy, że tak – staramy się nie sprzedawać wyłącznie wyników badań. Dziwne, prawda? Mogłoby się wydawać, że to, co laboratoria oferują klientom sprowadza się do raportu z badań, na którym widnieją informacje dotyczące uzyskanych wyników. My jednak jesteśmy przekonani, że osobom, które zdecydowały się zainwestować pieniądze w badania, powinniśmy móc zaoferować więcej niż tylko liczby na sprawozdaniu. Z tego powodu zamawiając badanie wody w naszym laboratorium otrzymujecie Państwo także pomoc w zinterpretowaniu uzyskanych wyników badań. Dzięki temu otrzymujecie Państwo komplet informacji, który pozwoli Wam na podjęcie właściwych decyzji dotyczących wykorzystania wody, którą dysponujecie.

 

Nasze możliwości

Jakie są nasze możliwości?

   Nasze możliwości są znacznie większe niż lista produktów, które możesz zamówić w aqlab.pl Ponieważ obsługujemy również przemysł i usługi, ilość badań które wykonujemy jest naprawdę duża (obecnie ponad 600 akredytowanych wskaźników). Chcemy jednak działać transparentnie i traktować klientów odpowiedzialnie, więc nie zamierzamy opierać naszej działalności na wywoływaniu poczucia zagrożenia substancjami, których obecność  ktoś, kiedyś i gdzieś stwierdził w wodzie. Zbudowani latami doświadczeń ograniczyliśmy listę naszych produktów do tych substancji, które mogą być także Twoim problemem.  Gdybyś jednak chciał zapytać o więcej, służymy pomocą.

 

Certyfikaty

 
Certyfikat akredytacji PCA AB700


   Większość zamówień obsługujemy wykonując badania w naszym laboratorium, posiadającym certyfikat akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji oraz zaświadczenie właściwego PPIS (inspektora sanitarnego) do wykonywania badań wody przeznaczonej do spożycia. Badania wykonujemy metodami znormalizowanymi i dedykowanymi wodzie pitnej. W sytuacjach kiedy istnieje ryzyko, że transport próbek do naszego laboratorium może być utrudniony, zlecamy wykonanie badań w laboratorium podwykonawcy, które posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania badań. Dzięki temu masz pewność, że Twoje próbki nie krążą między laboratoriami a my mamy pełną kontrolę nad jakością wykonywanych badań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Załoga sklepu
Aqlab.pl

formularz kontaktowykontakt@aqlab.pl 787098654

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl