Masz pytania?

Zadzwoń 787 098 654 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Azotany/azotyny

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 66,00 zł 66.00
ilość szt.

Opis

Pakiet STUDNIE - AZOTANY obejmuje analizę chemiczną dwóch, istotnych w ocenie sanitarnej powszechnie występujących zanieczyszczeń płytkich wód podziemnych - azotanów i azotynów. Przeznaczony dla osób, które korzystają z wody ujmowanej ze studni wierconych o niewielkiej głębokości (do 15-20 m). Ujęcia tego rodzaju ujmują zwykle wody tzw. gruntowe lub wręcz wody zaskórne, i narażone zwykle są na zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka (nawożenie gleb). Obie substancje należą do mobilnych jonów, które łatwo przemieszczają się pomiędzy najpłytszymi warstwami wodonośnymi i zwłaszcza w obszarach użytkowanych rolniczo stanowią zagrożenie dla zdrowia osób pijących zanieczyszczoną nimi wodę. Więcej o tych substancjach przeczytasz tutaj.

Na sprawozdaniu z badań znajdziesz wyniki :

Azotany – badania służące określeniu stężenia zawartości związków azotowych w wodzie (azotany i azotyny) oraz ich odniesienie do obecnie obowiązujących norm.

Uzyskane wyniki odnosimy na raporcie z badań do wartości parametrycznych (dopuszczalnych) w wodzie przeznaczonej do spożycia zgodnie z wymaganiami aktualnych przepisów.

Sposób pobrania próbki oraz warunki i czas transportu mogą istotnie wpłynąć na wynik badań. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi pobierania próbki.

Czas transportu w przypadku tego zestawu ograniczony jest do 48h.

Razem z przesyłką otrzymujecie Państwo list przewozowy z numerem zwrotnym, który pozwoli Wam bez żadnych dodatkowych kosztów wysłać pobrane próbki do AQLAB.PL. Posługując się numerem z listu przewozowego, możecie ustalić optymalny dla Was termin odbioru przesyłki przez kuriera lub oddać przesyłkę w najbliższym punkcie ServicePoint DHL.

W AQLAB.PL nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za przesyłkę.  

 

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl