Masz pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Fluorki

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość szt.

Opis

Pakiet STUDNIE - FLUORKI obejmuje oznaczenie zawartości fluorków w wodzie wykorzystywanej do picia w gospodarstwie domowym. Fluor jest pierwiastkiem, którego obecność w wodzie i innych produktach spożywczych powoduje liczne – i wydaje się, że nieuzasadnione – kontrowersje. Ze względu na jego niedobory w diecie wielu społeczeństw, część państw zdecydowała się na jego suplementację w wodzie lub soli kuchennej. W Polsce, jego obecność w wodzie związana jest z pochodzeniem naturalnym, ponieważ żadne z przedsiębiorstw wodociągowych nie dodaje fluoru do produkowanej wody.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że woda którą ujmujesz ze swojej studni nie zawiera ponadnormatywnych ilości tego pierwiastka pakiet STUDNIE – FLUORKI jest dla Ciebie.

Uzyskane wyniki odnosimy na raporcie z badań do wartości parametrycznych (dopuszczalnych) w wodzie przeznaczonej do spożycia zgodnie z wymaganiami aktualnych przepisów.

Sposób pobrania próbki oraz warunki i czas transportu mogą istotnie wpłynąć na wynik badań. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi pobierania próbki.

Razem z przesyłką otrzymujecie Państwo list przewozowy z numerem zwrotnym, który pozwoli Wam bez żadnych dodatkowych kosztów wysłać pobrane próbki do AQLAB.PL. Posługując się numerem z listu przewozowego, możecie ustalić optymalny dla Was termin odbioru przesyłki przez kuriera lub oddać przesyłkę w najbliższym punkcie ServicePoint DHL.

W AQLAB.PL nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za przesyłkę.  

   

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl