Masz pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Metale ciężkie w instalacji wewnętrznej

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 126,00 zł 126.00
ilość szt.

Opis

Pakiet STUDNIE - METALE CIĘŻKIE W INSTALACJI WEWNĘTRZNEJ obejmuje zestaw oznaczeń wybranych metali ciężkich typowych dla tzw. wtórnego zanieczyszczenia wody. Zestaw badań dla osób, które posiadają instalację wewnętrzną wykonaną z przewodów wykonanych z różnego rodzaju materiałów metalowych (rury miedziane, stalowe, stalowe ocynkowane) i borykają się z problemem tzw. niebieskiej wody, metalicznego posmaku, przebarwień spowodowanych obecnością produktów korozji. W skład pakietu METALE CIĘŻKIE W INSTALACJI WEWNĘTRZNEJ wchodzą badania 2 próbek wody pobranych z najczęściej wykorzystywanego w gospodarstwie domowym kranu, pobrane w różnych odstępach czasu – rano, po nocnej stagnacji wody w wewnętrznej instalacji przesyłowej oraz po odpuszczeniu wody w trakcie standardowego korzystania z niej. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję pobierania obu próbek.

Uzyskane wyniki odnosimy na raporcie z badań do wartości parametrycznych (dopuszczalnych) w wodzie przeznaczonej do spożycia zgodnie z wymaganiami aktualnych przepisów.

Sposób pobrania próbki oraz warunki i czas transportu mogą istotnie wpłynąć na wynik badań. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi pobierania próbki.

Czas transportu w przypadku tego zestawu ograniczony jest do 48h.

Razem z przesyłką otrzymujecie Państwo list przewozowy z numerem zwrotnym, który pozwoli Wam bez żadnych dodatkowych kosztów wysłać pobrane próbki do AQLAB.PL. Posługując się numerem z listu przewozowego, możecie ustalić optymalny dla Was termin odbioru przesyłki przez kuriera lub oddać przesyłkę w najbliższym punkcie ServicePoint DHL.

W AQLAB.PL nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za przesyłkę.  

  

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl